Графік роботи:
ПН-СБ: 09.00 – 18.00, НД: Вихідний
вул.Троїцька, 43а
вул.Генуезька, 24б
вул.Генуезька, 24б
Меню
Записатися
Запис на консультацію лікаря

* мінімальна оплата за прийом при онлайн-записи 250 грн

Загальна стоматологія

Існує кілька факторів, які повинен враховувати кожен, хто хоче мати красиву і здорову посмішку, свіже дихання і розкутість при спілкуванні:

  • причиною найпоширеніших захворювань порожнини рота є невчасно прибраний наліт - згусток мікробів і залишків їжі, що руйнує тверді тканини та приводить до кровоточивості і неприємному запаху.
  • 90% захворювань порожнини рота є безсимптомними на ранній стадії. Біль з'являється, як правило, коли процеси нездатні самостійно відновитися, а наслідки незворотні
  • абсолютно всі пломби та реставрації з часом вбирають в себе мікроби і харчові пігменти, тому потребують поліровки
  • як би майстерно не була виконана робота в порожнині рота (незалежно пломба, протез, імплант або ін.), без належного догляду, термін служби значно зменшується
  • за рекомендаціями Всесвітньої Організації Охорони Здоров'я, кожна людина повинна раз на пів року проводити професійну чистку, а курці і люди з хронічними захворюваннями раз в 4 місяці
Детальніше

ПЕРЕВАГИ ЛАЗЕРА:

  • безболісно
  • стерильно
  • без стресу та без бормашини
  • швидке загоєння

 

Детальніше

Слово «бруксизм» означає скрегіт зубами. Стиснення щелеп і тертя зубів, які спостерігаються при бруксизмі, найчастіше відбуваються під час сну. Даний розлад один з найпоширеніших і в тій чи іншій формі він проявляється у більшості людей.

 

Детальніше

Здоров'я ваших зубів - це запорука здоров'я зубів вашої дитини. 

У період, коли дитина знаходиться в утробі матері формується стоматологічне здоров'я дитини. У цей період в організмі жінки відбувається гормональна перебудова, тому всі процеси руйнування зубів, як правило, прискорюються (це може відбуватися на початку і під час вагітності або більш активно в період годування грудьми і перший рік життя дитини).
У перші тижні вагітності формуються зачатки молочних зубів, а протягом третього триместру вагітності формуються зачатки постійних різців, іклів і перших жувальних зубів, відповідно стан здоров'я мами дуже важливий фактор цього процесу.

 

Детальніше

У наш час складно переоцінити важливість професійного чищення зубів. Здоров'я зубів і ясен невід'ємно пов'язано з гігієною порожнини рота. Важливість профілактичного значення догляду за порожниною рота не викликає жодного сумніву. Зубний наліт є одним з важливих етіологічних і патогенетичних ланок у розвитку карієсу зубів. Початкове ураження карієсом виникає в місцях, де створюються сприятливі умови для накопичення зубного нальоту (в міжзубних просторах і пришиєчних областях).

Детальніше

Ендодонтія - це напрямок стоматології, що займається лікуванням кореневих каналів.

Навіщо ж лікувати кореневі канали?

Якщо присутні великі каріозні порожнини та в разі значного отлома коронки зуба в кореневі канали зі слиною проникає інфекція, що викликає хворобливі відчуття в зубі.

 

Детальніше

Якщо у вас болить зуб, це може означати що карієс перейшов в останню стадію і звичайною пломбою не обійтися. Тепер прийдеться видалити зубний нерв і запломбувати канали.

Пломбування кореневого каналу процес більш тривалий, складний і дорогий, ніж звичайна пломба. Зволікати із пломбуванням кореневих каналів не можна, так як це може привести до запалення за межами зуба, що в кінцевому підсумку може призвести до втрати зуба. В клініці Гранддент використовуються стоматологічні матеріали останнього покоління для пломбування кореневих каналів і застосовуються тільки новітні методики і інструменти, а фахівці мають хорошу наукову базу, багаторічний досвід і прекрасні мануальні навички.

Детальніше

Чутливість зубів - це дискомфорт в одному або декількох зубах, який виникає від гарячої, холодної, солодкої або кислої їжі та напоїв, або навіть від вдихання холодного повітря. Біль може бути гострим, раптовим і поширюватися глибоко в нервові закінчення зубів.

Чутливість зубів виникає, коли внутрішній шар ваших зубів, дентин, оголюється внаслідок рецесії ясен (захисний шар, що покриває коріння зубів).

Детальніше

Не чекайте появи чорних плям або порожнин, тим більше болю - приходьте на профілактичний огляд для виявлення захворювання карієсом на ранніх стадіях. Своєчасне виявлення і правильне лікування карієсу в Одесі, вкрай важливо для здоров'я зубів, адже карієс є причиною абсолютної більшості захворювань зубів і їх ускладнень.

Основна причина виникнення карієсу - недостатня гігієна порожнини рота. Бактеріальний наліт, залишки їжі, часте вживання солодощів, газованих напоїв, фаст-фуда - все це шкодить вашим зубам.

Детальніше
Представлені всі види стоматології, тому можемо допомогти кожному;
Унікальна зубопротезна технічна лабораторія, яка забезпечує повну підтримку лікаря-ортопеда
Сучасне обладнання, методики і технології лікування
Індивідуальний підхід до кожного пацієнта
Доступні ціни

Запишіться на консультацію до лікаря

Ви можете залишити заявку на консультацію, просто вказавши свої дані

Про нас говорять

Найбільша цінність для нас - ваше задоволення нашою роботою