Графік роботи:
ПН-СБ: 09.00 – 18.00, НД: Вихідний
вул.Троїцька, 43а
вул.Генуезька, 24б
вул.Генуезька, 24б
Меню
Записатися
Запис на консультацію лікаря

* мінімальна оплата за прийом при онлайн-записи 250 грн

Краща стоматологія в Одесі

Проблеми з зубами виникають у кожного, і дуже важливо, щоб поруч вчасно опинився хороший стоматолог. В Одесі чимало стоматологічних клінік, які пропонують широкий набір послуг. Серед них - стоматологія «Grаnddent». Це поєднання професійного медичного обладнання та високої кваліфікації лікарів. «Grаnddent» - це стоматологія, в якій можна довіритися досвіду фахівців і отримати бажаний і стовідсотково якісний результат.

Гарний стоматолог в Одесі

Сучасна стоматологія в Одесі - це поєднання нових технологій і новітнього устаткування з досвідом і квалифицированностью персоналу. Вже практично не залишилося звичних нам стоматологий з радянським, давно застарілим обладнанням

Стоматологічні клініки в Одесі пропонують широкий спектр послуг найвищої якості. Стоматологія «Grаnddent» - не виняток. Естетична, ортодонтична, ортопедична, дитяча стоматологія, загальна стоматологія, лікування ясен - все це в компетенції досвідченого персоналу клініки. Тут ви зможете довіритися лікареві, відчуєте уважне ставлення та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Крім того, вас порадують доступні та відповідні рівню клініки ціни. Безсумнівно, послуги клініки «Grаnddent» можна віднести до ряду високопрофесійних, інноваційних та якісних.

Сьогодні навіть у дітей змінилося ставлення до відвідування стоматолога, тим більше у батьків. Зручні крісла, різноманітні види анестезії, обладнання, що не приносить дискомфорту - дійсно, навіть діти не бояться відвідувати стоматологів. І клініка «Grаnddent» - яскравий тому доказ.

Представлені всі види стоматології, тому можемо допомогти кожному;
Унікальна зубопротезна технічна лабораторія, яка забезпечує повну підтримку лікаря-ортопеда
Сучасне обладнання, методики і технології лікування
Індивідуальний підхід до кожного пацієнта
Доступні ціни

Запишіться на консультацію до лікаря

Ви можете залишити заявку на консультацію, просто вказавши свої дані

Акції та спецпропозиції