Графік роботи:
ПН-СБ: 09.00 – 18.00, НД: Вихідний
вул.Троїцька, 43а
вул.Генуезька, 24б
вул.Генуезька, 24б
Меню
Записатися
Запис на консультацію лікаря

* мінімальна оплата за прийом при онлайн-записи 250 грн

Дитяча стоматологія в Одесі

Дитяча стоматологія в Одесі - це один з напрямків клініки «Grаnddent». Тут для вашої дитини запропонують профілактику і лікування зубів, встановлення брекетів і виправлення неправильного прикусу, лікування за системою Icon, дбайливе відбілювання і багато іншого. Крім того, в клініці проводять зміцнення емалі, розповідають про правильну гігієну порожнини рота і зубів, що також допомагає уникнути появи різних захворювань. З таким уважним ставленням ваші діти будуть почувати себе в клініці комфортно і в безпеці. І при необхідності в наступний раз ви зможете прийти сюди з ними без капризів.

Ціни на послуги дитячої стоматології в Одесі

Найменування Ціна, грн
Консультація дитячого стоматолога 300
Психоемоційна адаптація дитини до стоматологічного лікування 450
Професійна чистка  молочний прикус 500
  змінний прикус 650
Тимчасова пломба 150
Тимчасова лікувальна пломба яка містить  кальцій 200
Пломбування кореневого каналу молочного зуба одноканальний зуб 400
Пломбування кореневого каналу молочного зуба багатоканальний зуб 550
Анестезія аплікаційна 150
Анестезія ін'єкційна 150
Лікувальна аплікація при стоматитах 110
Фотополімерна пломба поверхневий карієс 800
  середній карієс 1000
Лікувальна прокладка при глибокому карієсі 420

Пломбування к/к методом холодного заповнення гутаперчою та пастою 

 

450

При карієсі відбувається руйнування емалі зубів і шкідливі кислоти проникають в зуб, вражаючи здорові тканини.
Перша ознака каріесу - це біла матова пляма на поверхні зуба, якеа в подальшому приймає більш темний колір аж до коричневого, виникає дефект - каріозна порожнина.

Донедавна стоматологи вдавалися до традиційних методів свердління зубів і пломбування. Так було до тих пір, поки не з'явився інфільтрат карієсу - Icon.

Детальніше

В останні роки поширеність карієсу у дітей істотно зросла. А оскільки надання стоматологічної допомоги дитині пов'язане з деякими труднощами, профілактика карієсу набуває особливої ​​актуальності.
Згідно з останніми дослідженнями: завдяки регулярним і якісним профілактичним процедурам частота стоматологічних проблем знижується в середньому на 19-30%. 

Погодьтеся, це суттєво, особливо якщо взяти до уваги величезний вплив спадковості на вигляд, стан, якість, час і темпи прорізування і зміни зубів. Фактично все, що не запрограмовано в генах (і частково навіть те, що запрограмовано), може бути кардинально змінено всього лише за допомогою грамотної профілактики.

Детальніше

Здорові зуби дитини – наша спільна мета!
Ми пропонуємо комплексний підхід до лікування зубів у дітей в Одесі:

 • Діагностика: Сучасне обладнання дозволяє виявити навіть найменші проблеми.
 • Лікування: Ми використовуємо передові методики та матеріали, щоб відновити здоров'я зубів.
 • Ортодонтія: Виправлення прикусу та неправильного розташування зубів.
 • Протезування: Заміна молочних зубів на постійні.
Детальніше
Представлені всі види стоматології, тому можемо допомогти кожному;
Унікальна зубопротезна технічна лабораторія, яка забезпечує повну підтримку лікаря-ортопеда
Сучасне обладнання, методики і технології лікування
Індивідуальний підхід до кожного пацієнта
Доступні ціни

Запишіться на консультацію до лікаря

Ви можете залишити заявку на консультацію, просто вказавши свої дані

Багато батьків помилково вважають, що якщо у дитини ще немає постійних зубів і його турбують тільки лише молочні зуби, тоді можна не поспішати з їх лікуванням. Але насправді затягування з лікуванням молочних зубів може привести до розвитку хронічної інфекції, ГРЗ, фарингітів, ларингітів і навіть інтоксикації всього організму. Економія на лікуванні молочних зубів - це економія на майбутньому здоров'я вашої дитини.

Ось чому так затребуваний дитячий стоматолог. В Одесі пропонується безліч послуг різними дитячими поліклініками та приватними стоматологічними клініками, які попереджають - затягувати з лікуванням молочних зубів не можна. В цьому випадку дитина буде мучитися від зубного болю, і це може привести до неприємних наслідків. Правда, багато дітей боятися зубного лікаря. Це у них пов'язано з болем і неприємними відчуттями.

Але сучасні дитячі стоматологічні клініки в Одесі вже не схожі на ті, в які так боялися йти діти. Тепер тут діти можуть пограти в дитячій кімнаті відпочинку, поспілкуватися з ровесниками, подивитися цікаві передачі або мультфільми. Приємна атмосфера і інтер'єр не налякає дитину, а допоможе йому розслабитися. А безшумне, не доставляє дискомфорту обладнання разом з різними видами анестезії допомагає доктору робити свою роботу, не завдаючи дитині болю, і швидко позбавити від проблем з хворими зубами.

ДИТЯЧІ СТОМАТОЛОГІЧНІ КЛІНІКИ В ОДЕСІ

Якщо вам необхідна дитяча стоматологічна клініка і при цьому ви шукаєте професійні послуги, вам варто звернути увагу на стоматологію «Grаnddent». Це нове слово в стоматології, це інновації та професійне обладнання, це уважний підхід до маленьких клієнтам, які можуть переживати перед відвідуванням стоматолога.

Карієс молочних зубів - це, мабуть, найбільш поширене захворювання серед дітей. У клініці «Grаnddent» його лікування проходить за новими технологіями і методиками, які підбираються індивідуально. Серед них: метод препарування, арт-методика, повітряно-абразивний метод, а також метод Icon. Це найбільш популярний спосіб лікування, так як він виключає використання бормашини та анестезії.

ЧИ ПОТРІБНО ЛІКУВАТИ МОЛОЧНІ ЗУБИ, ВОНИ Ж ВСЕ ОДНО випадуть?

Часто батьки задають таке питання стоматолога. Лікувати потрібно обов'язково з кількох причин:

 • 1. Зуб може почати хворіти
 • 2. Не вилікуваний молочний зуб може стати вогнищем хронічної інфекції та інфікувати як зачаток постійного зуба (аж до його розсмоктування), так привести до загальної інтоксикації всього організму
 • 3. Ускладнюється процес пережовування їжі, що може привести до проблем травної системи
 • 4. Уражені молочні (особливо передні) зуби призводять до психологічний комплексам, адже дитина, як будь-яка людина, страждає від недосконалостей. У малюка разрушеннине чорні зубки і неприємний запах з порожнини рота - навряд чи це додасть впевненості вашій дитині і рота покладе до нього діток, які з ним спілкуються.
 • 5. Передчасна втрата молочного зуба призводить до порушення росту і розвитку щелеп.
 • 6. Присутність величезної кількості гнильних і інших хвороботворних бактерій в роті дитини знижує імунітет, підвищує ризик виникнення всіляких ГРЗ, фарингітів, ларингітів.

ЯК ЛІКУВАТИ КАРІЄС МОЛОЧНИХ ЗУБОВ?

В клініці Гранддент лікування карієсу молочних зубів відбувається за найновішим технологіям та методикам які підбираються індивідуально в кожному конкретному випадку. Існує кілька способів лікування:

 • 1. Метод препарірованія- з використанням високошвидкісних бормашин з водяним та повітряним охолодженням, що значно знижує больові відчуття і дискомфорт
 • 2. Арт- методика-Атравматичний відновне лікування карієсу без використання "бормашини". Каріозні порожнину безболісно обробляється вручну спеціальними атравматичними інструменту мі, пломбируется спеціально розробленими art- стеклоїономерних цементамі. Метод ART-реставрації позитивно сприймається маленькими пацієнтами, так як препарування дентину абсолютно безболісно.
 • 3. Безконтактний мінімально інвазивний Повітряно абразивний метод препарування каріозної полості- це інноваційний метод тепер з успіхом застосовується в клініці Гранддент. Суть методу грунтується на використанні стисненого повітря, що містить мікрочастинки порошку Al2O3, завдяки яким відбувається делікатне очищення і видалення строго послідовно тільки уражених карієсом тканин з абсолютним збереженням здорових тканин безболісно.

ПЕРЕВАГИ ЗАСТОСУВАННЯ ПОВІТРЯНОЇ АБРАЗІЇ

У порівнянні з класичними методами препарування порожнини відзначається ряд переваг застосування повітряної абразії:

 • 1. При лікуванні всіх видів карієсу (навіть глибокого!) Не вимагається анестезія, оскільки відсутні вібрація і тиск на тканини зуба, а як наслідок - відсутня механічне подразнення, що викликає біль. Таке лікування добре переноситься маленькими дітьми, абсолютно безпечно для вагітних і аллегрозавісімих.
 • 2. Відсутня психологічний тиск на пацієнта, так як немає звуку бормашини і запаху, вібрації.
 • 3. Швидкість препарування вище, ніж у бормашини, в 2-3 рази, що робить процедуру лікування швидкої і легкої так як на лікування йде в два рази менше часу.
 • 4. Немає ризику переохолодження або перегріву зуба.
 • 5. Абсолютно травмобезопасная для оточуючих тканин.
 • 6. Якість обробки поверхні дуже високо, оскільки стінки порожнини після обробки мають шорстку поверхню, що підвищує адгезивні здатність пломбувальних матеріалів.
 • 7. Не виникає ризику вторинного карієсу після цієї методики. Мінімально-інвазивне лікування з використанням системи повітряної абразії відповідає самим современнним вимогам підходу до проблеми карієсу молочних і постійних зубів. Цей метод є рятувальним для дітей, які бояться болю, налякані "сверлением", не можуть довго перебуває в кріслі стоматолога. 
  Ви боїтеся лікувати зуби через біль? Бормашинка викликає у вас негативні емоції? Все це в минулому, за допомогою апарату повітряно-абразивного препарування лікування зубів проходить без болю і лякаючих звуків.
 • 8. Методика лікування карієсу на ранніх стадіях без «свердління», без болю, без анестезії, без руйнування зубних тканин - метод інфільтрації карієсу Icon.
Про нас говорять

Найбільша цінність для нас - ваше задоволення нашою роботою