Графік роботи:
ПН-СБ: 09.00 – 18.00, НД: Вихідний
вул.Троїцька, 43а
вул.Генуезька, 24б
вул.Генуезька, 24б
Меню
Записатися
Запис на консультацію лікаря

* мінімальна оплата за прийом при онлайн-записи 250 грн

Імплантація зубів Одеса

Імплантація зубів

Імплантологія - напрям в стоматології, що дозволяє успішно і надійно лікувати відсутність зубів (адентію) у пацієнтів, при якому проводиться реставрація зубів на основі штучних коренів.

Імплантат представляє собою титановий стрижень, який вводиться під ясна в кістку щелепи і є, по своїй суті, штучним коренем зуба. Імплантат служить основою для установки металокерамічної або керамічної коронки, а також знімного протезу при неможливості встановити кількість імплантатів достатнього для фіксації незнімного протеза. Щодо агресивності методу слід зауважити, що ще невідомо, що більш агресивно - встановити імплантат або обточувати абсолютно здорові зуби. Щодо складності варто порекомендувати користуватися якісними і продуманими системами імплантів.

Ціни на імплантацію зубів в Одесі

Імплантація
    грн
Анестезія   150
Імплантація

NeoCMIimplant

(Корея)

510 у.е.
Імплантація Mis (Ізраїль) 720 у.е.
Імплантація

Straumann 

(Швейцарія)

900 у.е.
Імплантація

B & B Dental

(Італія)

670 у.е.

Вартість послуг

Запишіться на консультацію до лікаря

Ви можете залишити заявку на консультацію, просто вказавши свої дані

ІМПЛАНТАЦІЯ ЗУБІВ В ОДЕСІ

Послуги якісно імплантації зубів в Одесі надає наша стоматологічна клініка Гранддент. Які ж переваги імплантатів в порівнянні з зубними протезами і металокерамічними конструкціями?

 • Імпланти якісно покращують Вашу посмішку і дозволяють домогтися високого рівня естетики Ваших нових зубів.
 • Не змінюють і не ускладнюють Вашу мову, до них не потрібно довго звикати.
 • Імпланти благотворно впливають на Ваше травлення, так як допомагають більш якісно пережовувати їжу.
 • Імпланти підвищують стійкість і покращують фіксацію зубів, що залишилися; запобігають подальшій атрофії кістки і тканин ясен, не створюють додаткове навантаження на ясна і зуби, що залишилися.
 • Запобігають прогресуванню захворювань пародонту (парoдонтіти і пародонтози).
 • Протези на імплантатах довговічніше звичайних протезів як мінімум в два рази.

ЯК ПРОХОДИТЬ САМ ПРОЦЕС ІМПЛАНТАЦІЇ?

Коли план лікування визначений, проводять його узгодження з пацієнтом і приступають до оперативного втручання. Після завершення підготовчої санації, приступають до хірургічного етапу. Саме обсяг хірургічних маніпуляцій і визначає основний термін лікування. Пов'язано це з тим, що формування нової кісткової тканини походить від 4 до 6 місяців, а процес "приживлення" (осетоінтеграція) імплантів -1,5-3 місяці на нижній щелепі і 4-6 місяців на верхній. На період формування кісткової тканини і приживлення імплантів пацієнту виготовляються тимчасові протези, які, виходячи з клінічної ситуації, можуть бути як незнімними (мостовидні протези), так і знімними (різні види знімних протезів). Це дозволяє зберегти пацієнту хорошу мовну, жувальну і естетичну функції і уникнути перевантаження залишилися (якщо такі є) зубів.

Сучасний рівень щелепно-лицьової хірургії дозволяє відновити практично будь-який дефіцит кісткової тканини щелеп.

На постановку самого імпланту в клініці лікар - имплантолог витрачає до 20 хвилин, а можливості сучасної анестезії роблять процедуру імплантації безболісною. Післяопераційний біль буде не сильніший, ніж після звичайного видалення зуба. Ваш доктор подбає про необхідні медичних препаратах для Вашого якнайшвидшого одужання. Найважливіше значення для профілактики відторгнення імплантів має стерильність, відповідна рівню стерильності при порожнинних операції. Подібні операції проводяться в спеціально підготовленої операційної, із суворим дотриманням усіх традиційних і сучасних методів стерилізації.

Протезування на імплантатах і гігієна

По завершенні періоду остеоінтеграції імплантів, що визначається клінічними, рентгенологічними та інструментальними тестами, приступають до протезування. Для "стабільної роботи імплантів" величезне значення має правильне протезування. На термін служби імплантату великий вплив робить якість виготовлення та встановлення коронки, яка повинна забезпечувати можливість правильної гігієни. Імплантація зубів, пртезірованіе проводиться в комфортних для пацієнта умовах і абсолютно безболісно.

Обов'язкова гігієна порожнини рота

Але навіть при ідеальній коронке неодмінною умовою гарного стану імплантату є проходження періодичного, не рідше двох разів на рік, профілактичного огляду, під час якого лікар-гігієніст видаляє потенційні вогнища розвитку інфекції, які не можуть бути усунені за допомогою зубної щітки.

Дуже важливо знати!

В області відсутнього зуба відбувається поступове розсмоктування кістки і формується косметичний дефект.

Якщо ви ще сумніваєтеся, потрібна Вам імплантація чи ні, то дозвольте Вам узагальнити переваги цього виду лікування:

 • Імплантація дозволяє замістити дефект зубного ряду будь-якої локалізації та протяжності, не вдаючись до обточке сусідніх зубів.
 • Імплантація зубів можлива при повній відсутності зубів. Досить встановити вісім імплантатів в кісткову тканину щелепи і з'єднати їх в єдину конструкцію. Досвід наших імплантологів показує, що цей вид протеза набагато надійніше знімних протезів. Про те, що вона зручніша, годі й говорити.
 • Імплантація зубів, ціни на яку знаходяться в середньому діапазоні дозволяють не відкладати у «довгий ящик» цю процедуру, а почати займатися зубами вже завтра.
 • Ви економите гроші відразу, так як деякі види традиційного протезування дорожче імплантації зубів.
 • Ви економите гроші протягом декількох років: через 5-7 років бльше половини мостів необхідно міняти, обточуючи ще більше своїх зубів і заново витрачаючи чималу суму на нові протези.
 • Ви вбережете кісткову тканину щелепи від атрофічних змін, які відбуваються при використанні знімних протезів.
 • Завдяки новим вдосконаленим технологіям імплантація зубів стає однією з нескладних хірургічних операцій, що не вимагають тривалого реабілітаційного періоду.
Про нас говорять

Найбільша цінність для нас - ваше задоволення нашою роботою

Представлені всі види стоматології, тому можемо допомогти кожному;
Унікальна зубопротезна технічна лабораторія, яка забезпечує повну підтримку лікаря-ортопеда
Сучасне обладнання, методики і технології лікування
Індивідуальний підхід до кожного пацієнта
Доступні ціни