Графік роботи:
ПН-СБ: 09.00 – 18.00, НД: Вихідний
вул.Троїцька, 43а
вул.Генуезька, 24б
вул.Генуезька, 24б
Меню
Записатися
Запис на консультацію лікаря

* мінімальна оплата за прийом при онлайн-записи 250 грн

Стоматологія при вагітності

Запишіться на консультацію до лікаря

Ви можете залишити заявку на консультацію, просто вказавши свої дані

ЗДОРОВ'Я ВАШИХ ЗУБІВ - ЦЕ ЗАПОРУКА ЗДОРОВ'Я ЗУБОВ ВАШОГО МАЙБУТНЬОГО ДИТИНИ!

У період, коли дитина знаходиться в утробі матері формується стоматологічне здоров'я дитини. У цей період в організмі жінки відбувається гормональна перебудова, тому всі процеси руйнування зубів, як правило, прискорюються (це може відбуватися на початку і під час вагітності або більш активно в період годування грудьми і перший рік життя дитини).
У перші тижні вагітності формуються зачатки молочних зубів, а протягом третього триместру вагітності формуються зачатки постійних різців, іклів і перших жувальних зубів, відповідно стан здоров'я мами дуже важливий фактор цього процесу.

 

ЯКІ Ж СТОМАТОЛОГІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ В ПЕРІОД ВАГІТНОСТІ:

  • Гінгівіт вагітних (зміна гормонального фону в організмі призводить до різного роду запалень слизових покривів, що, в свою чергу, впливає на імунітет, загальний стан здоров'я і, відповідно, на формування зачатків зубів малюка). Слизова оболонка порожнини рота запалюється, відзначаються почервоніння, іноді припухлість і кровоточивість ясен.
  • Підвищується чутливість емалі зубів, що супроводжується неприємними відчуттями при прийомі їжі різної температури, це обумовлено зміною мінерального складу слини і емалі.
  • Переміщення в щелепи і активація прорізування восьмих зубів. Це можливо, наприклад, у тих випадках, коли у жінки були не до кінця прорезавшиеся вісімки (як правило, вони не прорізувалися унаслідок відсутності в щелепи місця для них), які не турбували. Під час вагітності починається їх активне переміщення, а оскільки місця для вісімок і раніше немає, відбувається запалення ясен і набряк; зуб виявляється ніби під "капюшоном" з слизової, що вимагає оперативного і медикаментозного втручання.
  • Переважання гострих форм карієсу над хронічними

 

 

Клініка Гранддент з турботою і розумінням ставиться до майбутніх мам і пропонує спеціальну комплексну програму профілактики та лікування:
Ми пропонуємо Вам комплексне обстеження, лікування, спостереження за станом Ваших зубів протягом всієї вагітності (1 раз в 3 місяці) а після пологів - спостереження за Вашим підростаючим малюком.
Звичайно ж, під час вагітності існують певні обмеження в лікуванні, але розвиток стоматології, а також наш багаторічний клінічний досвід роботи з вагітними, дозволяють проводити всі маніпуляції без негативних наслідків для Вас і Вашої майбутньої дитини.

Для цього Ми використовуємо:
1. Мікроінвазивний підхід в лікуванні (тобто мінімальне втручання в тканини зуба), у тому числі і інноваційний метод летюче- абразивного препарування.
2. Відстрочені методи лікування-тимчасове пломбування з використанням кальцій і фтор містять препаратів у випадках, коли неможливий контроль рентгенівським знімком.
3. Індивідуальну систему профілактики з використанням процедури глибокого фторування і герметизації фісур.
4. Використання спеціальних анестетиків безпечних для дітей, вагітних і в період лактації.
5. Під час лікування ми пропонуємо подушки під поперек і узголів'я і намагаємося зробити Ваше перебування в стоматології для вагітних максимально комфортним.

 

Про нас говорять

Найбільша цінність для нас - ваше задоволення нашою роботою

Представлені всі види стоматології, тому можемо допомогти кожному;
Унікальна зубопротезна технічна лабораторія, яка забезпечує повну підтримку лікаря-ортопеда
Сучасне обладнання, методики і технології лікування
Індивідуальний підхід до кожного пацієнта
Доступні ціни