Графік роботи:
ПН-СБ: 09.00 – 18.00, НД: Вихідний
вул.Троїцька, 43а
вул.Генуезька, 24б
вул.Генуезька, 24б
Меню
Записатися
Запис на консультацію лікаря

* мінімальна оплата за прийом при онлайн-записи 250 грн

Представлені всі види стоматології, тому можемо допомогти кожному;
Унікальна зубопротезна технічна лабораторія, яка забезпечує повну підтримку лікаря-ортопеда
Сучасне обладнання, методики і технології лікування
Індивідуальний підхід до кожного пацієнта
Доступні ціни

Запишіться на консультацію до лікаря

Ви можете залишити заявку на консультацію, просто вказавши свої дані

Стоматологічна клініка «Grаnddent» - це поєднання інноваційних технологій, високоякісного обладнання, професійного підходу до роботи, індивідуального ставлення до кожного клієнта, а також сучасний погляд на стоматологію. «Grаnddent» - це нове слово в стоматології, яке допоможе вам знайти бажану голлівудську посмішку.

Сьогодні послуги стоматологічних клінік дозволяють робити неможливе: уникнути дорогих операцій, швидко і ефективно відбілити зуби, безболісно лікувати зуби дорослим і дітям, реставрувати зуби, вставити нові і так далі. Клініка «Grаnddent» - це широкий спектр професійних послуг, які дозволять вам позбавитися від будь-яких проблем з зубами і яснами.

ПРОФЕСІЙНА ДОПОМОГА ВІД СТОМАТОЛОГІЇ GRАNDDENT

Стоматологічні послуги клініки «Grаnddent» включають в себе широкий вибір професійної допомоги:

  • лікування ясен,
  • лікування зубів,
  • естетична стоматологія,
  • ортодонтическая стоматологія,
  • ортопедична стоматологія,
  • дитяча стоматологія,
  • загальні стоматологічні послуги та багато іншого.

Сучасне медичне обладнання дозволяє лікувати зуби без болю і якісно, щоб ви могли ще довгий час бути впевнені в своїй усмішці.

Про всі можливості лікування зубів і ясен більш детально ви зможете дізнатися на нашому сайті стоматології Одеси «Grаnddent». Тут зазначено не лише пропонований вибір послуг, але і докладний опис кожної. Так ви зможете дізнатися, які саме процедури вам необхідні для лікування, переваги та недоліки тих чи інших способів лікування. Іншими словами, на сайті «Grаnddent» ви зможете отримати найбільш розгорнуту інформацію про стоматології.

ВІД ЧОГО ЗАЛЕЖИТЬ ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ В СТОМАТОЛОГІЧНІЙ КЛІНІЦІ GRАNDDENT В ОДЕСІ?

Приємно відзначити, що вартість послуг в стоматології «Grаnddent» доступна і відповідає рівню клініки, професіоналізму виконання послуг, а також якості сервісу. Але, крім того, клініка пропонує вигідні можливості для лікування зубів і ясен, наприклад, «мамина усмішка», «весільний подарунок», «для інтернет-клієнтів» і так далі. Такі акції та спеціальні пропозиції говорять про те, що в клініці «Grаnddent» дійсно піклуються про кожного клієнта.

Зручні крісла, сучасне обладнання, що не приносять дискомфорт, різні види анестезії - все це робить стоматологічну клініку приємною для відвідування і, звичайно ж, для здорових зубів. Ортодонтичні послуги зроблять рівними ваші зуби, ортопедичні забезпечать повний зубний ряд, а естетична стоматологія дозволить мати не тільки здорові, але і красиві зуби.

Для того щоб отримати професійні та висококваліфіковані послуги стоматолога в Одесі, не потрібно по «сарафанне радіо» шукати хороших лікарів. Досить знайти кілька професійних стоматологічних клінік. І серед них виявиться «Grаnddent» в Одесі. Ви довірите свою посмішку професіоналам, будете задоволені результатами і, якщо знадобиться, прийдете сюди із задоволенням знову.

 

Про нас говорять

Найбільша цінність для нас - ваше задоволення нашою роботою