Графік роботи:
ПН-СБ: 09.00 – 18.00, НД: Вихідний
вул.Троїцька, 43а
вул.Генуезька, 24б
вул.Генуезька, 24б
Меню
Записатися
Запис на консультацію лікаря

* мінімальна оплата за прийом при онлайн-записи 250 грн

Стоматологічний туризм

Стоматологічний тур - це подорож за стоматологічною допомогою в іншу країну і унікальна можливість поєднати приємне з корисним: отримати високоякісне і недороге лікування зубів, а також відпочити і відвідати цікаві та незвичайні місця

З кожним днем все більше людей приймають рішення стати стоматологічним туристом і відправитися в стоматологічну подорож

Отримати гарну посмішку в Одесі нескладно, головне - звернутися до хороших фахівців. До того ж, Одеса прекрасний і неповторний місто, і якщо Ви ще не були в Південній Пальмірі - покваптеся, ми чекаємо Вас. Гостинний курорт Одеса наповнений атмосферою привітності і теплоти, і завжди готовий запропонувати своїм гостям безліч чудових місць для екскурсій, відпочинку і туризму. Багато туристів, замовивши одного разу гарячі путівки в Одесу, повертаються сюди знову і знову. Якщо ви зважилися на лікування зубів в Одесі, Granddent є найбільшою приватною стоматологічною клінікою, оснащеної всіма новітніми стоматологічними установками.

Якісне лікування, очевидна фінансова вигода і незабутні відчуття від відвідування нових і незвичайних місць - саме це пропонує Вам Стоматологічна клініка Granddent.

Відповідаючи всім європейським стандартам, клініка Granddent надає пацієнтам весь спектр стоматологічних послуг будь-якої складності, починаючи від простого лікування зубів і закінчуючи комплексним створенням чарівною посмішки.

В клініці реалізований комплексний підхід до стоматологічного лікування. Новітні методики в області терапевтичної, естетичної, хірургічної та ортопедичної стоматології дозволяють домагатися чудових результатів. Стоматологічна клініка Granddent пропонує:

 • - Протезування керамічних, цирконієвих, металокерамічних коронок;
 • - Вініри, люмініри;
 • - Лікування зубів, пломбування каналів, естетична реставрація;
 • - Виправлення прикусу, вирівнювання зубів, брекет-системи;
 • - Імплантація, синус-ліфтинг;
 • - Лазерні технології;
 • - Vector-терапія, Cavo profyflex, airflow-чистка, cavitron ультрозвуковая чистка;
 • - Стоматологічне лікування вагітних і дітей;
 • - Лазерне відбілювання, ювелірні прикраси на зубах;
 • - Зняття чутливості зубів, профілактика карієсу.

 

Всі роботи в стоматологічній клініці проводяться із застосуванням новітніх методів анестезії, що практично виключає виникнення больових відчуттів. Затишна обстановка, ввічливий персонал і дружня атмосфера допоможуть Вам розслабитися і забути минулі переживання.

Ви не тільки економите гроші, але також час і енергію:

 • - Ви можете зв'язатися з нами за телефоном або електронною поштою;
 • - Після отримання панорамних рентгенівських знімків ми негайно зв'яжемося з Вами і надамо вам детальну інформацію про перелік необхідних стоматологічних робіт та їх вартості;
 • - Для Вас буде складено індивідуальний план лікування. При необхідності ми організуємо зустрічі з нашими фахівцями (стоматолог-гігієніст, пародонтолог, і т.д.);
 • - Для Вас підберуть бюджетний рейс в Одесу;
 • - Вам будуть запропоновані різні типи розміщення близько до нашої клініки, розташованої в Старому центрі Одеси.

 

На підставі всіх даних, які Ви надасте, буде складено попередній план лікування, узгоджені фінансові розрахунки, продумана обширна культурна програма і призначена дата приїзду.

Будь-яке лікування в клініці Granddent проводиться з укладенням гарантійного договору. Якщо Ваше лікування вимагає більше, ніж одне відвідування стоматолога, для Вас може бути заброньовано номер у готелі.

Для громадян іноземних держав клініка Granddent може надати запрошення лікувального закладу для оформлення приватній візи. В клініці працюють фахівці, вільно говорять англійською, німецькою, арабською мовами.

 

Приїжджайте до Одеси за гарною посмішкою - стоматологічний тур дозволить Вам зробити це!