Графік роботи:
ПН-ПТ: 09.00 – 18.00, СБ: 10.00 – 16.00, НД: Вихідний
вул.Троїцька, 43а
вул.Троїцька, 43а
вул.Генуезька, 24б
вул.Семена Палія, 125/3
Меню
Записатися

* мінімальна оплата за прийом при онлайн-записи 250 грн

Записатися

За допомогою керамічних вінірів можна виправити такі естетичні недоліки як фарбування зубів, викривленість зубів, виступаючі вперед зуби, пошкоджені або зруйновані зуби або проміжки (щілини) між зубами.

 

ЩО ТАКЕ КЕРАМІЧНІ Винири?

 

Це дуже тонкі керамічні «платівки» в колір зуба, які клеяться на передню поверхню зубів. Це значно покращує естетичний вигляд зуба. Виготовлення керамічних вінірів швидка і безболісна процедура.

 

Чи підходить вам КЕРАМІЧНІ Винири?

 

Вініри мають широку область застосування. Ось деякі проблеми, які можна вирішити за допомогою керамічних вінірів

• Пошкоджені і відколоті зуби - пошкоджені або відламані зуби, можуть бути прекрасно відновлені за допомогою керамічних вінірів. Зуби зі стираемостю емалі - якщо Ви страждаєте бруксизмом (скрегіт зубами під час сну) або у Вас неправильний прикус, Ваші зуби потребують покритті. Керамічні вініри це прекрасний варіант реставрації зубів, щоб вони виглядали природно.

• Знебарвлені або пофарбовані зуби - якщо Ваші зуби пофарбовані, керамічні вініри можуть бути більш доцільні, ніж відбілювання зубів. Іноді відбілювання зубів може бути не ефективно, якщо барвники проникли вглиб емалі. За допомогою керамічних Вінріх можна отримати яскраву і прекрасну посмішку.

• Скривлені зуби - вініри можуть приховати нерівні зуби. Ортодонтія або брекет-система це інший спосіб вирівнювання зубів. Якщо Ви не хочете носити брекет-систему протягом певного періоду (6-18 місяців зазвичай), тоді вініри можуть бути хорошим рішенням для Вас.

• Проміжки - - дуже популярна проблема, яку можна скорегувати за допомогою вінірів. Люди іноді не хочуть посміхатися тому, що соромляться! За допомогою вінірів можна закрити проміжки між зубами і зробити посмішку симетричною.

 

Переваги керамiчних винирiв!

 

Керамічні вініри - це найбільш популярний варіант в естетичній стоматології. Вони міцні та довговічні. Вони не можуть змінитися в кольорі або змінити колір. За допомогою керамічних вінірів можна створити красиву і природну посмішку.

Про нас говорять
Представлені всі види стоматології, тому можемо допомогти кожному;
Унікальна зубопротезна технічна лабораторія, яка забезпечує повну підтримку лікаря-ортопеда
Сучасне обладнання, методики і технології лікування
Індивідуальний підхід до кожного пацієнта
Доступні ціни