Графік роботи:
ПН-ПТ: 09.00 – 18.00, СБ: 10.00 – 16.00, НД: Вихідний
вул.Троїцька, 43а
вул.Троїцька, 43а
вул.Генуезька, 24б
вул.Семена Палія, 125/3
Меню
Записатися

* мінімальна оплата за прийом при онлайн-записи 250 грн

Записатися

Якщо у вас болить зуб це може означати що карієс перейшов в останню стадію і звичайною пломбою не обійтися. Тепер прийде видалити зубний нерв і запломбувати канали.

Пломбування кореневого каналу процес більш тривалий, складний і дорогий, ніж звичайна пломба. Зволікати із пломбуванням кореневих каналів не можна, так як це може привести до запалення за межами зуба, що в кінцевому підсумку може призвести до втрати зуба. В клініці Гранддент використовуються стоматологічні матеріали останнього покоління для пломбування кореневих каналів і застосовуються тільки новітні методики і інструменти, а фахівці мають хорошу наукову базу, багаторічний досвід і прекрасні мануальні навички.

У сучасній стоматології оптимальним матеріалом для пломбування каналів є гутаперча. Заповнення каналів цим матеріалом проводиться двома способами:

  • 1. Метод латеральної конденсації гутаперчі - при якому відбувається щільне заповнення каналу гутаперчевими штифтами (стержнями), вони нейтральні і не дратують тканини, гіпоаллергени, міцні, не руйнуються і не вимиваються в каналі кореня.
  • 2. Системи тривимірної обтурації гарячої гуттаперчі- при якому гутаперча вноситься в канал рідкої і розігрітій до певної температури. На відміну від першого методу відбувається закупорка не тільки основного каналу зуба, але і найтонших відгалужень щоб уникнути вторинних ускладнень. Обтурація каналів методом гарячої гутаперчі це якісно новий рівень в лікуванні кореневих каналів, який з успіхом застосовується в стоматологічній клініці Гранддент.

 

 

Щоб уникнути ускладнень карієсу, який приводить до пломбування каналу, досить регулярно відвідувати стоматолога.

 

Про нас говорять
Представлені всі види стоматології, тому можемо допомогти кожному;
Унікальна зубопротезна технічна лабораторія, яка забезпечує повну підтримку лікаря-ортопеда
Сучасне обладнання, методики і технології лікування
Індивідуальний підхід до кожного пацієнта
Доступні ціни