Графік роботи:
ПН-СБ: 09.00 – 18.00, НД: Вихідний
вул.Троїцька, 43а
вул.Генуезька, 24б
вул.Генуезька, 24б
Меню
Записатися
Запис на консультацію лікаря

* мінімальна оплата за прийом при онлайн-записи 250 грн

Безпека і стерильність

Основне місце в Стоматологічному Центрі «Гранддент» займає безпеку лікування. Величезну роль має якісна стерилізація і використання одноразових інструментів.

Всі інструменти і матріали, які можуть бути одноразовими, у нас ОДНОРАЗОВІ! Стоматологогіческіе серветки, наголовники, нагрудні серветки, шапочки, бахіли, захисні халати, стаканчики, Слиновідсмоктувачі, рукавички, маски, стерилізаційні пакети, інструменти для лікування каналів, OptraGate (роторозширювач) і багато іншого.

У кабінетах дуже чисто, охайно, тепло і панує ділова атмосфера.

 

В Стоматологічному Центрі «Гранддент» застосовуються найвищі технології, спеціальне дороге обладнання забезпечує 100% стерилізацію і комп'ютерний контроль якості обробки інструменту. На всіх етапах використання обладнання та інструментів (зберігання - використання - очистка - стерилізація - використання) ведеться строгий контроль над виконанням кожного етапу за допомогою многоступенчастого підтвердження стерильності різними маркерами.

 

Всі інструменти і контактний матеріал, що підлягають стерилізації проходять кілька етапів, попередньо обробляються в дезінфікуючих розчинах, після чого миються, сушаться. Стоматологічні інструменти пакують у спеціальні індивідуальні разові вакуумні упаковки, потім поміщаються в комп'ютеризований автоклав для остаточної термічної обробки під високим тиском. Все обладнання для стерилізації має державну сертифікацію.

В Стоматологічному Центрі «Гранддент» працює програма «Анти-СНІД»​​, «Анти-гепатит».

Для поверхневої передстерилізаційного очищення використовуються препарати фірми DURR DENTAL (Німеччина).

Для кожного пацієнта в нашій клініці використовується ІНДИВІДУАЛЬНИЙ стерильний набір інструментарію, борів, наконечників, слинотягів і пилососів. Відвідування кабінету стоматолога відбувається тільки в одноразових бахілах, які надягають на взуття. Двічі на день повітря всіх приміщень стерилізується новітніми бактерицидними установками, які можуть працювати навіть у присутності людей.

Лікарі та асистенти нашої клініки працюють тільки в одноразових рукавичках і масках. Після кожного прийому пацієнта використані одноразові матеріали утилізуються, кабінет і обладнання проходять цикл антисептичної обробки. Наші лікарі регулярно проходять тренінги та сертифікацію з питань дотримання стерильності, а також кожні півроку, обов'язкове медичне обстеження.

Нагляд і контроль за виконанням санітарних правил здійснюється органами Державної санітарно-епідеміологічної служби, яка проводить регулярний забір матеріалів на стерильність, посів повітря і матеріалів на стафилокок.

 

Ми готові гарантувати стовідсотковий захист від зараження в нашій стоматологічній клініці.