Графік роботи:
ПН-СБ: 09.00 – 18.00, НД: Вихідний
вул.Троїцька, 43а
вул.Генуезька, 24б
вул.Генуезька, 24б
Меню
Записатися
Запис на консультацію лікаря

* мінімальна оплата за прийом при онлайн-записи 250 грн

Лікування пародонтиту Одеса

Лікування пародонтиту в Одесі

Навіть якщо зуби виглядають здоровими, це не означає, що захворювання ясен відсутні. При будь виниклої проблеми з яснами або зубами, такими як чутливість, набряклість, болючість, кровоточивість і ін., Потрібно негайно звернутися за консультацією до стоматолога, який адекватно оцінить всю серйозність виниклої проблеми.

Тільки стоматолог і гігієніст за допомогою простого дослідження можуть визначити наявність або відсутність захворювань пародонту.

Пародонтит є інфекційне захворювання, при якому настає руйнування опорного апарату зуба. При пародонтиті інфекція потрапляє в простір між зубом і яснами і починає руйнувати зв'язку кореня зуба з кісткою.

У 100% дорослого населення Землі і у 80% дітей, як стверджують фахівці ВООЗ, відзначаються ті чи інші ознаки пародонтиту.

Пародонтит зубів небезпечний тим, що в результаті запальних процесів утворюються так звані кишені в яснах біля них, що може привести до кровоточивості ясен, рухливості зубів, появі гнійних виділень, а в кінцевому підсумку - до втрати зубів.

Лікування пародонтиту ціни в Одесі в стоматології GRANDDENT:

ПАРОДОНТОЛОГІЯ
Послуга Ціна
1 Консультація лікаря-пародонтолога 300 грн
2

Анестезія аплікаційна

наступна карпула

150 грн
100 грн
3 Медикаментозна обробка зубодесневої кишені / 1 кишеня 300 грн
4 Покриття поверхні фторлаком 1 зуб 120 грн
5 Використання матеріалу «Альвожил» 120 грн
6 Ін'єкція лікарської речовини 150 грн
7 Аплікація лікарської речовини 120 грн
8 Лікувальна пов'язка протизапальна 120 грн
9 Лікувальна пов'язка антибактеріальна 120 грн
10 Лікувальна пов'язка протинабрякова 120 грн
11 Багатоцільова лікувальна пов'язка, що знижує кровоточивість ясен 120 грн

Вартість послуг

Запишіться на консультацію до лікаря

Ви можете залишити заявку на консультацію, просто вказавши свої дані

Лікування пародонтиту в Одессі

Пародонтит бажано починати лікувати на ранній стадії. При виявленні перших же його ознак слід звернутися до стоматолога чи відразу до пародонтолога. При загостренні захворювання не звертати уваги на симптоми пародонтиту вже неможливо - це виражене запалення ясен, оголення шийки зубів і гнійні виділення з зубодесневих кишень, патологічна рухливість і зміщення зубів, неприємний запах з рота і збільшення локальних лімфовузлів.

Основні методи профілактики пародонтиту - це регулярне чищення зубів, споживання жорсткої їжі для забезпечення навантаження на весь жувальний апарат і негайне відвідування стоматолога при появі будь-якого з характерних симптомів пародонтиту. Профілактика пародонтиту необхідна і для запобігання загострень під час хронічного перебігу захворювання. В цьому випадку також рекомендовані ретельна гігієна порожнини рота, включення в раціон жорсткою і рослинної їжі, своєчасне видалення зубних каменів і відвідини стоматолога для контролю стану порожнини рота.

Лікування пародонтиту виконується терапевтичними або хірургічними методами. При легкому ступені захворювання в обов'язковому порядку видаляється зубний камінь і призначаються препарати, що усувають запалення. Хірургічне лікування пародонтиту, в першу чергу, направлене на очищення й усунення зубодесневих кишень. Іншим способом хірургічного лікування є клаптевий метод, коли знімається верхня частина ясен, коріння зубів вичищаються, і клапоть пришивається на місце. Задача хірургічних методів - усунути ясенні кишені (наслідок розсмоктування кісткової тканини) для того щоб зуб знову знайшов стійкість.

Про нас говорять

Найбільша цінність для нас - ваше задоволення нашою роботою

Представлені всі види стоматології, тому можемо допомогти кожному;
Унікальна зубопротезна технічна лабораторія, яка забезпечує повну підтримку лікаря-ортопеда
Сучасне обладнання, методики і технології лікування
Індивідуальний підхід до кожного пацієнта
Доступні ціни