Графік роботи:
ПН-СБ: 09.00 – 18.00, НД: Вихідний
вул.Троїцька, 43а
вул.Генуезька, 24б
вул.Генуезька, 24б
Меню
Записатися
Запис на консультацію лікаря

* мінімальна оплата за прийом при онлайн-записи 250 грн

Брекети в Одесі

Брекети в Одесі допоможуть зробити свою посмішку ідеальної - звертайтеся в нашу клініку GRANDDENT.

Що Вам відомо про брекетах? Це модний аксесуар? Тільки дітям можна виправляти прикус? Брекети - це неприємно, проблематично і некрасиво? Міф це чи реально, ми дізналися у головного лікаря стоматологічної клініки «GRANDDENT», філія якої недавно відкрився в будівлі KADORR CITY MALL, стоматолога-ортодонта Аль-Мохамад Ареф Ахмад.

Сьогодні брекети сприймають, як показник достатку і ознака того, що Ви дбаєте про своє здоров'я.
Помилково думати, що неправильний прикус - це ПРОБЛЕМА ЧИСТО ЕСТЕТИЧНА. Насправді - є ризик розлучитися з зубами, знайти проблеми з шлунково-кишковим трактом, клацання в щелепи і лицьову асиметрію.

Ціни на брекети в Одесі

Найменування

* у вартість входить зняття діагностичних відбитків, навчання гігієні порожнини рота

Ціна, грн

Консультація лікаря-ортодонта

500

Контрольний огляд ортодонта

ретейнер, тренер, знімних орт.апп.

250

Виготовлення КДМ

500

Брекет-система

металева 16400

Брекет-система

керамічна 30000

Брекет-система самолігуюча

металева 27200

Брекет-система самолігуюча

керамічна 44000

Брекет-система

сапфірова 41300

Брекет-система

лінгвальна       74000

Вартість послуг

Запишіться на консультацію до лікаря

Ви можете залишити заявку на консультацію, просто вказавши свої дані

Чому варто поставити брекети? Та чим небезпечний неправильний прикус?


Якщо прикус неправильний, то одні зуби недогружать, а інші перевантажуються. І те, і інше шкідливо для зубів. Неправильний прикус часто призводить до захворювань пародонту, не дозволяє нормально пережовувати їжу, що призводить до порушень шлунково-кишкового тракту і погіршення стану здоров'я.
З віком кривизна зубів ускладнює проведення гігієни порожнини рота, що веде до запальних процесів в яснах, викликає дисфункцію скронево-нижньощелепного суглоба.

Брекети в Одесі допоможуть виправити:

 • викривлені зуби
 • проміжки між зубами
 • скупченість зубів
 • виступаючі вперед зуби
 • глибокий прикус
 • відкритий прикус
 • утруднене пережовування їжі

Також ортодонтичне лікування може бути підготовчим етапом, наприклад, перед постановкою виниров або реставрації зубів. Якщо Ви не любите посміхатися і ховаєте свої зуби, значить Вам пора задуматися про ортодонтической корекції.

Коли можна встановити брекети?

Стоматологи - ортодонти займаються профілактикою і лікуванням зубощелепних аномалій у дітей і ДОРОСЛИХ, а також встановленням брекетів в Одесі.

 • Вікові обмеження при плануванні ортодонтичного лікування відсутні. Вік пацієнта має значення тільки при виборі методів лікування. З 11-12 років для виправлення прикусу і кривизни зубів застосовуються брекет-системи.
 • Виправити прикус неможливо тільки за єдиної умови - якщо у пацієнта відсутні зуби. 

Існує великий вибір брекет-систем: металеві, сапфірові, керамічні і т.д. Якщо Вас не влаштовує зовнішній вигляд металевих замків, можна вибрати кристально-прозорі сапфірові брекети або керамічні брекети під колір зубів, а також комбіновані варіанти.

Які брекети можна поставити в Одесі?

Критеріями вибору матеріалу, з якого можна поставити брекети в Одесі, служать вік пацієнта, його соціальна активність, ступінь відповідальності та акуратності, стан емалі, фінансові можливості.
У кожної системи є свої плюси і мінуси. Металеві - найменші, бюджетні, але при цьому вони найпомітніші. Сапфірові брекети - прозорі і непомітні, але при цьому і найдорожчі.

У клініці GRANDDENT можна поставити брекети таких видів:

 • металеві брекети

Металеві брекети найбільш популярні. Виготовляються зі спеціальної сталі. Вони маленькі, комфортні і дають чудові результати.

 • керамічні брекети

Керамічні брекети виготовляються з високоякісної кераміки. Мають чудові естетичні властивості, що дуже зручно, якщо Ви бажаєте, щоб Ваші брекети були якомога менш помітними.

 • сапфірові брекети

Такі брекети роблять зі штучного сапфіра медичного призначення. Вони схожі на проразние і безбарвні кристали, які зовсім непомітні на зубах. А для ще меншого залучення уваги можна пофарбувати дугу в колір емалі зубів.

 • лінгвальні брекети

Лінгвальні брекети - це спеціальний ортодонтичний апарат, який не знімається в звичайних умовах. Іноді доцільно застосовувати лінгвальні брекети разом з вестибулярними (приклеюються із зовнішнього боку зубів і видно оточуючим) - це дає додатковий ефект і прискорює процес вирівнювання зубів. При використанні сучасних мультібондінгових систем (брекет-системи), виправлення прикусу проходить в умовах максимального комфорту.

Чи всім підходять брекети?

Протипоказання до встановлення брекетів, так як і до будь-якого лікування все ж таки існують.

 • Як правило, це поганий стан емалі, серйозні захворювання пародонту і відсутність особистої мотивації до проведення лікування.
 • Алергія в цьому списку відсутня. Навіть якщо в наявності алергія на метал (найчастіше на нікель), можна проводити лікування за допомогою золотих брекетів або брекетів з чистого титану.
 • Дискомфорт і почуття «стягування» виникають зазвичай тільки в перший тиждень після установки брекет-системи. Можливі зміна звичних контактів між зубами, певний дискомфорт для слизової оболонки губ, щік, мови і ін. Як правило, первинна адаптація до брекетів займає від 3-х до 7-ми днів. Поступово всі неприємні відчуття зникають.

Пам'ятайте, красиві брекети - це реально, а виправлення прикусу за допомогою брекет-систем можливо в будь-якому віці, адже ніколи не пізно зайнятися здоров'ям і красою своєї посмішки!

Стоматологічна клініка «GRANDDENT»

 • ул.Генуезская, 24Б, KADORR CITY MALL, 5 поверх, 511 офіс, тел. (048) 788 08 44
 • ул.Троицкая, 43А, тел. (048) 787 45 36, (097) 425 97 74
Про нас говорять

Найбільша цінність для нас - ваше задоволення нашою роботою

Представлені всі види стоматології, тому можемо допомогти кожному;
Унікальна зубопротезна технічна лабораторія, яка забезпечує повну підтримку лікаря-ортопеда
Сучасне обладнання, методики і технології лікування
Індивідуальний підхід до кожного пацієнта
Доступні ціни