Графік роботи:
ПН-ПТ: 09.00 – 18.00, СБ: 10.00 – 16.00, НД: Вихідний
вул.Троїцька, 43а
вул.Троїцька, 43а
вул.Генуезька, 24б
вул.Семена Палія, 125/3
Меню
Записатися

* мінімальна оплата за прийом при онлайн-записи 250 грн

Брекети в Одесі

Брекети в Одесі допоможуть зробити свою посмішку ідеальної - звертайтеся в нашу клініку GRANDDENT.

Що Вам відомо про брекетах? Це модний аксесуар? Тільки дітям можна виправляти прикус? Брекети - це неприємно, проблематично і некрасиво? Міф це чи реально, ми дізналися у головного лікаря стоматологічної клініки «GRANDDENT», філія якої недавно відкрився в будівлі KADORR CITY MALL, стоматолога-ортодонта Аль-Мохамад Ареф Ахмад.

Сьогодні брекети сприймають, як показник достатку і ознака того, що Ви дбаєте про своє здоров'я.
Помилково думати, що неправильний прикус - це ПРОБЛЕМА ЧИСТО ЕСТЕТИЧНА. Насправді - є ризик розлучитися з зубами, знайти проблеми з шлунково-кишковим трактом, клацання в щелепи і лицьову асиметрію.

Ціни на брекети в Одесі

Найменування

* у вартість входить зняття діагностичних відбитків, навчання гігієні порожнини рота

Ціна, грн

Консультація лікаря-ортодонта

500

Контрольний огляд ортодонта

ретейнер, тренер, знімних орт.апп.

250

Виготовлення КДМ

500

Брекет-система

металева 16400

Брекет-система

керамічна 30000

Брекет-система самолігуюча

металева 27200

Брекет-система самолігуюча

керамічна 44000

Брекет-система

сапфірова 41300

Брекет-система

лінгвальна       74000

Вартість послуг

Записатися

Чому варто поставити брекети? Та чим небезпечний неправильний прикус?


Якщо прикус неправильний, то одні зуби недогружать, а інші перевантажуються. І те, і інше шкідливо для зубів. Неправильний прикус часто призводить до захворювань пародонту, не дозволяє нормально пережовувати їжу, що призводить до порушень шлунково-кишкового тракту і погіршення стану здоров'я.
З віком кривизна зубів ускладнює проведення гігієни порожнини рота, що веде до запальних процесів в яснах, викликає дисфункцію скронево-нижньощелепного суглоба.

Брекети в Одесі допоможуть виправити:

 • викривлені зуби
 • проміжки між зубами
 • скупченість зубів
 • виступаючі вперед зуби
 • глибокий прикус
 • відкритий прикус
 • утруднене пережовування їжі

Також ортодонтичне лікування може бути підготовчим етапом, наприклад, перед постановкою виниров або реставрації зубів. Якщо Ви не любите посміхатися і ховаєте свої зуби, значить Вам пора задуматися про ортодонтической корекції.

Коли можна встановити брекети?

Стоматологи - ортодонти займаються профілактикою і лікуванням зубощелепних аномалій у дітей і ДОРОСЛИХ, а також встановленням брекетів в Одесі.

 • Вікові обмеження при плануванні ортодонтичного лікування відсутні. Вік пацієнта має значення тільки при виборі методів лікування. З 11-12 років для виправлення прикусу і кривизни зубів застосовуються брекет-системи.
 • Виправити прикус неможливо тільки за єдиної умови - якщо у пацієнта відсутні зуби. 

Існує великий вибір брекет-систем: металеві, сапфірові, керамічні і т.д. Якщо Вас не влаштовує зовнішній вигляд металевих замків, можна вибрати кристально-прозорі сапфірові брекети або керамічні брекети під колір зубів, а також комбіновані варіанти.

Які брекети можна поставити в Одесі?

Критеріями вибору матеріалу, з якого можна поставити брекети в Одесі, служать вік пацієнта, його соціальна активність, ступінь відповідальності та акуратності, стан емалі, фінансові можливості.
У кожної системи є свої плюси і мінуси. Металеві - найменші, бюджетні, але при цьому вони найпомітніші. Сапфірові брекети - прозорі і непомітні, але при цьому і найдорожчі.

У клініці GRANDDENT можна поставити брекети таких видів:

 • металеві брекети

Металеві брекети найбільш популярні. Виготовляються зі спеціальної сталі. Вони маленькі, комфортні і дають чудові результати.

 • керамічні брекети

Керамічні брекети виготовляються з високоякісної кераміки. Мають чудові естетичні властивості, що дуже зручно, якщо Ви бажаєте, щоб Ваші брекети були якомога менш помітними.

 • сапфірові брекети

Такі брекети роблять зі штучного сапфіра медичного призначення. Вони схожі на проразние і безбарвні кристали, які зовсім непомітні на зубах. А для ще меншого залучення уваги можна пофарбувати дугу в колір емалі зубів.

 • лінгвальні брекети

Лінгвальні брекети - це спеціальний ортодонтичний апарат, який не знімається в звичайних умовах. Іноді доцільно застосовувати лінгвальні брекети разом з вестибулярними (приклеюються із зовнішнього боку зубів і видно оточуючим) - це дає додатковий ефект і прискорює процес вирівнювання зубів. При використанні сучасних мультібондінгових систем (брекет-системи), виправлення прикусу проходить в умовах максимального комфорту.

Чи всім підходять брекети?

Протипоказання до встановлення брекетів, так як і до будь-якого лікування все ж таки існують.

 • Як правило, це поганий стан емалі, серйозні захворювання пародонту і відсутність особистої мотивації до проведення лікування.
 • Алергія в цьому списку відсутня. Навіть якщо в наявності алергія на метал (найчастіше на нікель), можна проводити лікування за допомогою золотих брекетів або брекетів з чистого титану.
 • Дискомфорт і почуття «стягування» виникають зазвичай тільки в перший тиждень після установки брекет-системи. Можливі зміна звичних контактів між зубами, певний дискомфорт для слизової оболонки губ, щік, мови і ін. Як правило, первинна адаптація до брекетів займає від 3-х до 7-ми днів. Поступово всі неприємні відчуття зникають.

Пам'ятайте, красиві брекети - це реально, а виправлення прикусу за допомогою брекет-систем можливо в будь-якому віці, адже ніколи не пізно зайнятися здоров'ям і красою своєї посмішки!

Стоматологічна клініка «GRANDDENT»

 • ул.Генуезская, 24Б, KADORR CITY MALL, 5 поверх, 511 офіс, тел. (048) 788 08 44
 • ул.Троицкая, 43А, тел. (048) 787 45 36, (097) 425 97 74
Про нас говорять
Представлені всі види стоматології, тому можемо допомогти кожному;
Унікальна зубопротезна технічна лабораторія, яка забезпечує повну підтримку лікаря-ортопеда
Сучасне обладнання, методики і технології лікування
Індивідуальний підхід до кожного пацієнта
Доступні ціни