Графік роботи:
ПН-СБ: 09.00 – 18.00, НД: Вихідний
вул.Троїцька, 43а
вул.Генуезька, 24б
вул.Генуезька, 24б
Меню
Записатися
Запис на консультацію лікаря

* мінімальна оплата за прийом при онлайн-записи 250 грн

Вирівнювання зубів в Одесі

Основною причиною розвитку деформації прикусу є передчасне видалення молочних зубів. Зачаток постійного зуба знаходиться ще далеко і звільнене місце може бути частково зайнято сусідніми молочними зубами за рахунок їх зміщення. Щоб убезпечити свою дитину необхідно робити масаж ясен під час прорізування зубів, усувати шкідливі звички - смоктання пальців, сосок, ручок, неправильне ковтання. І, звичайно ж - вчасно лікувати карієс. Якщо все ж довелося вдатися до передчасного видаленню молочного зуба, запобігти дефекти прикусу можна за допомогою замісної терапії. Для цього виготовляється спеціальна пластинка з штучним зубом.

Ціни на вирівнювання зубів в Одесі

Найменування

* у вартість входить зняття диагностичних відбитків, навчання гігієні порожнини рота

Ціна, грн

Консультація лікаря-ортодонта

500

Контрольний огляд ортодонта

ретейнер, тренер, знімних орт.апп.

250

Виготовлення КДМ

500

Брекет-система

металева 16400

Брекет-система

керамічна 30000

Брекет-система самолігуюча

металева 27200

Брекет-система самолігуюча

керамічна 44000

Брекет-система

сапфірова 41300

Брекет-система

лінгвальна 74000

Знімний ортодонтичний апарат

5600

Вартість послуг

Запишіться на консультацію до лікаря

Ви можете залишити заявку на консультацію, просто вказавши свої дані

Вирівнювання зубів в Одесі за допомогою платівок


Знімні ортодонтичні апарати (пластинки) для корекції прикусу зазвичай починають застосовувати з 7-8 років (іноді навіть з 3-х років). Трапляється, що одна зі щелеп зростає з випередженням (або відставанням). Дуже важливо врівноважити їх зростання, щоб пропорції обличчя сформувалися гармонійно і зуби розташувалися в щелепах анатомічно правильно. Поки дитина росте, лікування за допомогою платівок може значно полегшити проблему і допомогти зубам дитини «запам'ятати і пристосуватися» до того напрямку, в якому їм належить розвиватися. Красивих посмішок Вам і Вашим дітям!

Багато хто думає, що вирівняти зуби можна лише в дитячому і юнацькому віці. Це велика помилка! Звичайно, вирівнювати зуби у дітей легше, ніж у дорослих. Чим раніше Ви почнете вирівнювання зубів або виправлення прикусу, тим це буде простіше й ефективніше. Але звертатися до ортодонта ніколи не пізно.

Це може бути в 10- 30 або 50 років! Кваліфікований лікар допоможе не тільки виправити прикус і вирівняти зуби, але і вибрати для цього підходящу систему. Це можуть бути знімні або постійні конструкції, силіконові зубні протези, капи або брекет системи. Сьогоднішня ортодонтія пропонує безліч варіантів.

Головне - бажання мати здорові й рівні зуби. Я раджу Вам не боятися звертатися до лікаря й змінити свою посмішку вже сьогодні! І не важливо - скільки Вам років! Посміхайтеся і будьте здорові!

Про нас говорять

Найбільша цінність для нас - ваше задоволення нашою роботою

Представлені всі види стоматології, тому можемо допомогти кожному;
Унікальна зубопротезна технічна лабораторія, яка забезпечує повну підтримку лікаря-ортопеда
Сучасне обладнання, методики і технології лікування
Індивідуальний підхід до кожного пацієнта
Доступні ціни