Графік роботи:
ПН-ПТ: 09.00 – 18.00, СБ: 10.00 – 16.00, НД: Вихідний
вул.Троїцька, 43а
вул.Троїцька, 43а
вул.Генуезька, 24б
вул.Семена Палія, 125/3
Меню
Записатися

* мінімальна оплата за прийом при онлайн-записи 250 грн

Записатися

В останні роки поширеність карієсу у дітей істотно зросла. А оскільки надання стоматологічної допомоги дитині пов'язане з деякими труднощами, профілактика карієсу набуває особливої ​​актуальності.
Згідно з останніми дослідженнями: завдяки регулярним і якісним профілактичним процедурам частота стоматологічних проблем знижується в середньому на 19-30%. Погодьтеся, це суттєво, особливо якщо взяти до уваги величезний вплив спадковості на вигляд, стан, якість, час і темпи прорізування і зміни зубів. Фактично все, що не запрограмовано в генах (і частково навіть те, що запрограмовано), може бути кардинально змінено всього лише за допомогою грамотної профілактики.

Основні напрямки профілактики в клініці Гранддент:
1. Профогляд - Під час контрольних відвідувань лікар перевірить стан зубів малюка і вчасно виявить будь-які починаються захворювання. Також він оцінить ефективність проведеної вами гігієни і, при необхідності, відкоригує її. Запам'ятайте - своєчасні відвідування стоматолога - головне, що ви можете зробити для здоров'я зубів! перший візит до стоматолога слід відразу ж після прорізування перших зубів у вашого малюка. Важливо профілактично відвідувати стоматолога мінімум раз- два на півроку
2. Профгігієни порожнини рота (професійна чистка молочних і постійних зубів профілактичними пастами і гелями для зняття м'якого і пігмент товарного зубного нальоту).
3. Зміцнення емалі - насичення і молочних, і постійних зубів мікроелементами: фтором, кальцієм, фосфором. Показання до процедуре- усунення підвищеної чутливості, профілактика карієсу і некаріозних уражень (системна і місцева гіпо-та дисплазія емалі), недолік мінералів. Процедура посилює стійкість зубів до негативних зовнішніх впливів. Збагачені іонами фтору зуби стають менш сприйнятливі до дії кислого середовища, рідше страждають від карієсу і руйнувань, карієс з гострою переходить в хронічну, мляво поточну форму.

Існує кілька видів процедур по зміцненню зубів:
Просте фторування - це використання спеціального лаку, який наноситися пензликом на поверхню зубів, при цьому не відбувається відкладення високодисперсного фтористого кальцію в глибині пір почалася руйнуватися зубної емалі, як при застосуванні глибокого фторування.
Глибоке фторування, яке з успіхом застосовується в клініці Гранддент. При глибокому фторування відбувається утворення субмикроскопических кристаликів СаF2 в порах розпушеному зони зубної емалі. Ці кристали постійно виділяють фтор, який, об'єднуючись із слиною, створює в порожнині рота оптимальне середовище іонів фтору і забезпечує довготривалу ремінералізацію (до 6 місяців), в 30 разів вище ніж при простому фторуванні.
Аплікації біо-доступного кальцію і фосфору на поверхню зубів для відновлення мінерального балансу в порожнині рота.
4. Герметізація фиссур
Карієс може початися практично в будь-якому місці зуба, але найбільш каріесовоспріімчівая зона- фісури (поглиблення між буграми). Через форми і розмірів фиссур вичистити звідти бактерії дуже складно, до того ж товщина емалі в цих місцях менше, ніж на буграх. Саме тому фісури є найбільш частим джерелом первинного та вторинного каріеса.Для того, щоб запобігти розвитку карієсу в цих поглибленнях і борозенках, рекомендується проводити їх герметизацію-Запечатування. герметизація фісур особливо необхідна дітям і підростаючому поколінню - юнакам і дівчатам, тобто тим, у кого повна мінералізація емалі ще не завершена (ще протягом двох років після прорізування зуба досить інтенсивно відбувається процес дозрівання емалі).
Така процедура надовго захистить Ваші зуби від карієсу. Існують різні матеріали для герметизації фісур. В клініці Гранддент використовуються тільки фтор містять герметики з високою стійкістю до стирання і вологи, з цього ефект від такої процедури триватиме від 6 Мес і вище.
5. Профілактіка карієсу за допомогою грамотно підібраного раціону. Профілактика каріозного ураження зубів - це спільна робота батьків, стоматолога і педіатра, яка допоможе значно знизити ризик раннього виникнення карієсу молочних зубів.

Про нас говорять
Представлені всі види стоматології, тому можемо допомогти кожному;
Унікальна зубопротезна технічна лабораторія, яка забезпечує повну підтримку лікаря-ортопеда
Сучасне обладнання, методики і технології лікування
Індивідуальний підхід до кожного пацієнта
Доступні ціни