Графік роботи:
ПН-СБ: 09.00 – 18.00, НД: Вихідний
вул.Троїцька, 43а
вул.Генуезька, 24б
вул.Генуезька, 24б
Меню
Записатися
Запис на консультацію лікаря

* мінімальна оплата за прийом при онлайн-записи 250 грн

Запишіться на консультацію до лікаря

Ви можете залишити заявку на консультацію, просто вказавши свої дані

У наш час складно переоцінити важливість професійного чищення зубів. Здоров'я зубів і ясен невід'ємно пов'язано з гігієною порожнини рота. Важливість профілактичного значення догляду за порожниною рота не викликає жодного сумніву. Зубний наліт є одним з важливих етіологічних і патогенетичних ланок у розвитку карієсу зубів. Початкове ураження карієсом виникає в місцях, де створюються сприятливі умови для накопичення зубного нальоту (в міжзубних просторах і прішєєчних областях).

Коли ми чистимо зуби, то не помічаємо, що пропускаємо певні «мертві ділянки», де доступність зубних щіток дорівнює нулю. Саме в таких «мертвих дільницях», як правило, скупчуються мікроби, що в майбутньому призводить до накопичення зубних відкладень, перетворенню їх в зубний камінь, і як результат цього процесу виникає запалення. У деяких людей організм має схильність до утворення зубного каменю (твердий зубний наліт), який самостійно видалити неможливо.

Лікарі стоматологічної клініки Granddent рекомендують відвідати гігієніста до початку стоматологічного лікування. По-перше, профілактичні процедури позитивно позначаться на стані ясен, а при постановці пломби це дуже важливий момент. По-друге, відсутність зубних відкладень дозволить лікарю-стоматологу виявити карієс на ранній стадії. По-третє, після гігієнічної чистки легше підібрати відтінок нової пломби і забезпечити більш довгий термін гарантії на виконану роботу

У нашій клініці професійна гігієна порожнини рота проводиться в кілька етапів.
1 етап - зняття зубного каменю. Для цього використовуються ультразвукові скалери, кюрети, які знімають зубний камінь, не пошкоджуючи емаль зубів.
2 етап - чистка зубів AIR-FLOW (за показаннями), це апарат, який видаляє з зубів пігментований наліт, що утворюється під впливом нікотину (наліт курця), харчових барвників. А так же наліт, що утворюється в важкодоступних місцях.
3 етап - фінішне полірування кожного зуба абразивної пастою, яка містить фтор.
4 етап - покриття зубів препаратами що містять фтор для насичення ними емалі зубів і зняття чутливості.
Таким чином, професійне очищення зубів триває близько 40 хвилин, разом з консультацією лікаря це займе близько 1 години.

У стоматологічній клініці Granddent професійної гігієною і захворюваннями ясен займаються лікарі-пародонтологи. Але щоб закріпити успіх, недостатньо одного такого відвідування лікаря.
Ми рекомендуємо проводити процедуру комплексної гігієни порожнини рота не рідше 2 разів на рік. Вона попереджає захворювання ясен і знижує їх кровоточивість, знижує ризик виникнення карієсу.

Регулярно проведені ПРОФЕСІЙНА ГІГІЄНА ПОРОЖНИНИ РОТА ДОПОМОЖЕ УНИКНУТИ стоматологічних захворювань.

 

Про нас говорять

Найбільша цінність для нас - ваше задоволення нашою роботою

Представлені всі види стоматології, тому можемо допомогти кожному;
Унікальна зубопротезна технічна лабораторія, яка забезпечує повну підтримку лікаря-ортопеда
Сучасне обладнання, методики і технології лікування
Індивідуальний підхід до кожного пацієнта
Доступні ціни