Графік роботи:
ПН-СБ: 09.00 – 18.00, НД: Вихідний
вул.Троїцька, 43а
вул.Генуезька, 24б
вул.Генуезька, 24б
Меню
Записатися
Запис на консультацію лікаря

* мінімальна оплата за прийом при онлайн-записи 250 грн

Пародонтологія

Гінгівіт - це інфекційне захворювання, яке призводить до руйнування ясна, навколишнього зуби. Випадки гінгівіту складають 90-95% від загального числа запальних захворювань пародонту.

Якщо ви помітили почервоніння і набряклість ясен, які мало-мало кровоточать під час їжі і під час чистки зубів, при контакті із зубною щіткою, при цьому больові відчуття зазвичай відсутні, то гінгівіт у вас точно є. При цьому ясна можуть відставати від місця зіткнення з зубом (так званої зв'язки). Гострий гінгівіт, може викликати яскраво виражені больові відчуття.

Крім того, для нього характерна наявність множинних поверхневих виразок на слизовій оболонці порожнини рота.

Детальніше

Навіть якщо зуби виглядають здоровими, це не означає, що захворювання ясен відсутні. При будь виниклої проблеми з яснами або зубами, такими як чутливість, набряклість, болючість, кровоточивість і ін., Потрібно негайно звернутися за консультацією до стоматолога, який адекватно оцінить всю серйозність виниклої проблеми.

Тільки стоматолог і гігієніст за допомогою простого дослідження можуть визначити наявність або відсутність захворювань пародонту.

Пародонтит є інфекційне захворювання, при якому настає руйнування опорного апарату зуба. При пародонтиті інфекція потрапляє в простір між зубом і яснами і починає руйнувати зв'язку кореня зуба з кісткою.

У 100% дорослого населення Землі і у 80% дітей, як стверджують фахівці ВООЗ, відзначаються ті чи інші ознаки пародонтиту.

Пародонтит зубів небезпечний тим, що в результаті запальних процесів утворюються так звані кишені в яснах біля них, що може привести до кровоточивості ясен, рухливості зубів, появі гнійних виділень, а в кінцевому підсумку - до втрати зубів.

Детальніше
Представлені всі види стоматології, тому можемо допомогти кожному;
Унікальна зубопротезна технічна лабораторія, яка забезпечує повну підтримку лікаря-ортопеда
Сучасне обладнання, методики і технології лікування
Індивідуальний підхід до кожного пацієнта
Доступні ціни

Запишіться на консультацію до лікаря

Ви можете залишити заявку на консультацію, просто вказавши свої дані

Про нас говорять

Найбільша цінність для нас - ваше задоволення нашою роботою